O firmie

Przedsiębiorstwo Kamal jest jedną z największych i najprężniej działających firm produkujących wyroby betonowe w Polsce.

Tradycja firmy KAMAL

Pierwszy zakład produkcyjny uruchomiliśmy w 1989 roku w Pakości koło Inowrocławia. W następnych latach umocniliśmy i rozwinęliśmy firmę, oddając do użytku kolejne zakłady produkcyjne. Na dzień dzisiejszy oddziały w Pakości, Krojantach koło Chojnic, Rypinie, Barczewie koło Olsztyna oraz w Szczecinie zapewniają kompleksowe wykonanie każdego zamówienia, niezależnie od jego wielkości i różnorodności.

Inwestycje

Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nieustannie poszerzamy asortyment oferowanych wyrobów. Konsekwentnie inwestując w park maszynowy, jesteśmy w stanie wyprodukować niezliczoną gamę produktów, o zróżnicowanych fakturach i kolorach.

W 2004 poszerzyliśmy działalność o eksploatację kruszyw. Kopalnia w Radzikach, po modernizacji i wyposażeniu w najnowsze urządzenia, stała się głównym i strategicznym źródłem kruszyw w rejonie.

Misja

Niezwykle ważne jest dla nas, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku europejskim oraz aby najnowsze technologie, zarówno produkcji, jak i kontroli jakości, były naszym stałym atutem. Dlatego też nieustannie wzbogacamy nasze produkty, wykorzystując technologię śrutowania, płukania, frezowania czy też postarzania kostki.

Instalujemy nowe linie technologiczne pozwalające produkować unikalne technicznie i ultra wysokiej jakości produkty takie jak linia Art, gdzie metody uszlachetniania kostki obejmują prócz śrutowania również polerowanie i lakierowanie. Pracujemy też nad gamą kolorystyczną oferowanych wyrobów i z roku na rok wzbogacamy paletę barw o nowe kolory.

Jakość

Jednakże najważniejszym dla nas aspektem w branży budowlanej jest jakość. Właśnie dlatego wyposażyliśmy własne laboratorium w szereg niezawodnych i wielofunkcyjnych urządzeń, za pomocą których na bieżąco kontrolujemy jakość surowców oraz gotowych już wyrobów.

Ponad 500 dystrybutorów

Z naszym przedsiębiorstwem współpracuje ponad pięćset punktów sprzedaży. Nasi partnerzy pomagają przeprowadzić cały proces zamówienia oraz informują o bieżącej dostępności produktów.