Kontakt

Centrala

KAMAL Sp. z o.o.
ul. Kamienna 74
85-726 Bydgoszcz
53° 07′ N 18° 04′ E
tel. 52 343-55-10
fax 52 343-67-90
e-mail: mail@kamal.pl
KRS 0000195646
NIP 554-023-60-39
Kapitał zakładowy: 297 940,00 PLN

Nasze odziały

Zakład produkcji prefabrykatów
ul. Bielawki 5
87-500 Rypin

53° 04′ N
19° 26′ E

tel. 54 280-39-71
tel/fax 54 280-58-97
e-mail: rypin@kamal.pl

Zakład produkcji prefabrykatów
ul. Przemysłowa 1
11-010 Barczewo

53° 50′ N
20° 42′ E

tel. 89 513-98-35
tel/fax 89 514-78-40
e-mail: barczewo@kamal.pl

Zakład produkcji prefabrykatów
ul. Inowrocławska 12
88-170 Pakość

52° 48′ N
18° 05′ E

tel. 52 351-80-58
tel. 52 351-83-46
fax 52 566-58-88
e-mail: pakosc@kamal.pl

Zakład produkcji prefabrykatów
ul. Koksowa 4
70-031 Szczecin

53° 40′ N
14° 54′ E

tel. 91 434 06 80
tel/fax 91 434 18 90
e-mail: szczecin@kamal.pl

Zakład produkcji prefabrykatów
89-600 Krojanty
k. Chojnic

53° 42′ N
17° 38′ E

tel. 52 395-13-37
tel. 52 395-13-38
tel./fax 52 397-25-46
e-mail: krojanty@kamal.pl

Zakład produkcji kruszyw
Zakład Kruszyw Radziki
87-336 Radziki Duże

53° 11′ N
19° 15′ E

tel./fax: 56 49-38-211
e-mail: radziki@kamal.pl

Wyślij wiadomość

Przedstawiciele handlowi

Zakład Z-4 Pakość:

Grzegorz Gromada
604 444 662
grzegorz.gromada@kamal.pl

Robert Lasecki
604 091 008
robert.lasecki@kamal.pl

Michał Jagodziński
694 807 576
michal.jagodzinski@kamal.pl

Marek Burdyna
604 559 554
marek.burdyna@kamal.pl

Zakład Z-6 Krojanty:

Robert Gwizdała
698 647 240
robert.gwizdala@kamal.pl

Ireneusz Wnuk Lipiński
660 780 910
ireneusz.lipinski@kamal.pl

Błażej Begger
601 688 958
blazej.begger@kamal.pl

Z-3 Barczewo:

Adam Szczegodziński
660 780 903
adam.szczegodzinski@kamal.pl

Artur Boborowski
728 812 656
artur.boborowski@kamal.pl

Adam Giesek
664 009 072
adam.giesek@kamal.pl

Z-2 Rypin:

Andrzej Gabryszewski
604 060 133
andrzej.gabryszewski@kamal.pl

Piotr Wieczyński
602 366 061
piotr.wieczynski@kamal.pl

Piotr Kuligowski
666 875 359
piotr.kuligowski@kamal.pl

Z-5 Szczecin:

Milena Go
601 244 443
milena.go@kamal.pl

Rafał Stefaniak
601 820 062
refal.stefaniak@kamal.pl